Aktuálně

PF 2020

PF 2019

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci v uplynulém roce a do roku nového Vám popřáli hodně spokojenosti a úspěchů a zároveň také prožití klidných a šťastných vánočních svátků.

Napsali o nás

Euro 10.11.2018

"V Česku se vyrojila řada ryze českých investičních skupin, které už přerostly miliardovou velikost. Věří hlavně strojírenství."

https://www.euro.cz/miliardari/kdo-che-byt-miliardar-1427914

PF 2018

Vážení obchodní partneři,

děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2018 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.
 

Těšíme se na další spolupráci!

 

 

Napsali o nás

HN,13.11.2017

Strojírenská skupina 3H Invest koupila během několika let pět podniků v Česku a hledá další. Zájem má také o nákupy na Slovensku.
Firmy posilující skupiny se zaměřují na energetiku, zakázkovou strojní výrobu a malosériovou produkci pro automobilový průmysl.
Podniky 3H Investu letos čekají obrat kolem jedné miliardy korun.

https://byznys.ihned.cz/c1-65952900-strojari-z-brna-nakupuji

ENERGO CHOCEŇ, s.r.o.

Naše společnost se dne 27.9.2017 stala 60% vlastníkem společnosti ENERGO CHOCEŇ, s.r.o., která se zabývá produkcí tlakových zařízení a kompresorových soustrojí, chladicích okruhů především pro obor chlazení v zemích EU, výrobou chladicích a kompresorových jednotek včetně řídicího systému pro průmysl, zimní stadiony. Dále také výrobou speciálních, procesních jednotek pro chemický a petrochemický průmysl. 

ATC Styl s.r.o.

Součástí skupiny 3H INVEST s.r.o. se dne 2.6.2017 stala společnost ATC Styl s.r.o., která byla založena v roce 2002 a sídlí v Náměšti nad Oslavou. Firma se zabývá kusovou, malosériovou a sériovou zakázkovou kovovýrobou podle zadání zákazníka.
 

Nová kancelář společnosti 3H INVEST s.r.o.

Od 1.10.2016 má naše společnost možnost využívat také prostory na adrese Konviktská 291/24, Praha 1 (mapa zde) v sídle společnosti AK Pavela, se kterou úzce spolupracujeme. Věříme, že tímto krokem umožníme lepší podporu našim společnostem a zaměstnancům při obchodních a jiných jednáních v Praze.

TVARMETAL, s.r.o.

3H INVEST s.r.o. získala dne 27.6.2016 většinový podíl ve společnosti Tvarmetal sídlící ve Vysokém Mýtě, kde má k dispozici přes 3000m2 výrobních a manipulačních ploch. Jedná se o společnost, která se specializuje především na CNC ohýbání trubek a profilů, tváření kovů, svařování a byla založena v roce 2006. Více informací o společnosti naleznete na webových strankach www.tvarmetal.cz

SEA CZ, a.s.

Dne 10.6.2016 byla v Kolíně dokončena akvizice společnosti SEA CZ, a.s., která je silným partnerem na trhu v oblasti tepelné energetiky. Firma se zabývá projekcí, konstrukcemi, inženýringem, výrobou kotlů a tlakových zařízení, elektrovýrobou, strojními i elektro montážemi, servisem hořáků a M+R. Dále dodává tlakové nádoby, zařízení na úpravu vody, ND pro kotle, zámečnické výrobky, kouřovody a zabývá se výrobou kotlů a ekonomizérů. Díky programátorské činnosti je společnost schopna zajistit dodávky řídících systémů včetně softwaru. K prováděné činnosti jsou samozřejmostí veškerá nutná oprávnění. Výrobní prostory a hlavní sídlo firmy se nachází v Kolíně, další zakázky zajišťuje divize ve Zlíně.

3H INVEST

Žarošická 4315/17
628 00, Brno - Židenice